Wiedząc, że jednym z najistotniejszych elementów decydujących o zakupie mieszkania jest lokalizacja, zdecydowaliśmy się wybudować dla Państwa nowoczesne mieszkania w malowniczej i jednocześnie jednej z najbardziej uznanej dzielnicy Rzeszowa jaką jest Słocina. Inwestycja nasza znajduje się przy ulicy Jasińskiego.

Miejsce to znajduję się 5 minut drogi od centrum miasta co jest jego niezmiernym atutem. Jednocześnie będą się Państwo czuli jakby hałaśliwe miasto było odległe kilkanaście kilometrów za sprawą malowniczej przyrody otaczającej Wasze miejsce zamieszkania. Nie jest rzadkością zobaczyć tutaj sarnę, bażanta czy zająca. Dodatkowo piękne widoki na panoramę Rzeszowa umilą Państwu chwile po ciężkim dniu.

Okolica oprócz spokoju i pięknych widoków oferuję bliskości ze szkołami podstawowymi, gimnazjami, sklepami spożywczymi, Szpitalem Wojewódzkim nr 2 oraz pięknym Parkiem „Słocina” do którego dostaniemy się w 5 minut spacerem. W bliskich odległosciach (400 m) znajduje się Fitnes Club oraz korty tenisowe. W poblizu znadują się również salony samochodowe z warsztatami takich marek ja Wolkswagen, Audi, Renault, Opel, Hundai, Nisan oraz serwisy nieautoryzowane. Jest to idealne miejsce dla ludzi szukających spokojnego miejsca do życia.

      Proponowane mieszkania wybudowane są w zabudowie szeregowe po dwa mieszkania w budynku:
  • - mieszkania na parterze posiadają powierzchnie 63 m2 oraz ogródek (o pow. 48 m2 dla mieszkań środkowych lub 110 m2 dla mieszkań naroznych),
  • - mieszkania na piętrze posiadają powierzchnie 67 m2 oraz dodatkowo wygospodarowaną antresolę o powierzchni 23 m2, czyli łącznie aż 90 m2.

Mieszkania na parterze posiadają niezależne wejście na przynależny do mieszkania ogródek,
za który NIE MA DOPŁATY!!!

Mieszkania na piętrze posiadają dwa balkony, jeden bezpośrednio z sypialni, drugi z salonu, więc możemy cieszyć się pięknymi widokami z każdej strony mieszkania.

Nasze mieszkania mają przynależne miejsca parkingowe do każdego z lokali. Teren jest całkowicie ogrodzony wyłożony kostką brukową oraz zielonymi trawnikami. Dojazd do nich zapewnia asfaltowa droga która zimą jest regularnie odśnieżana, a dojazd do centrum jest bezproblemowy.

zip   Materiały do pobrania