Zapraszamy Państwa do zakupu mieszkań i apartamentów z naszej najnowszej inwestycji przy ul. Południowej w Rzeszowie.
Jest to kontynuacja sprawdzonego przez nas modelu budowy zespołu budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, z dwoma lokalami mieszkalnymi w jednej szeregówce. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy w Rzeszowie ten model zabudowy przy ul. Jasińskiego 22 (26 lokali), a kontynuacja nastąpiła na ul Saskiej 63 (24 lokale).
Klienci, którzy nabyli u nas mieszkania chwalą zakup przede wszystkim za:
Inwestycja, którą obecnie realizujemy znajduje się na końcu ul. Południowej, jest to ślepa uliczka w centrum miasta otoczona z jednej strony zabudową jednorodzinną, z drugiej ogródkami działkowymi. 
Ogródki działkowe graniczą bezpośrednio z naszą inwestycją, co oznacza, że jest możliwość zakupu takiego ogródka i cieszyć się z jego posiadania.

W najbliższej okolicy osiedla znajduję się szkoła podstawowej na ul. Miłej  - 700 metrów, sklep FRAC - 400 metrów, Uniwersytet Rzeszowski  - 1000 metrów, Szpital Wojewódzki nr 2  - 1500 metrów oraz żłobek, przedszkole i siłownia.

Budynki przez nas oferowane posiadają tarasy skierowane na południową stronę, co oznacza optymalne nasłonecznienie mieszkania, oraz widok bezpośrednio na ogródki działkowe, co jest rzadkością w centrum miasta.

Inwestycja którą zaczęliśmy realizować składa się z 8 budynków, w których wydzielimy 16 lokali mieszkalnych. Teren osiedla będzie ogrodzony i niedostępny dla osób z zewnątrz.

Każdy lokal będzie posiadał po 2 miejsca postojowe w garażu oraz komórkę lokatorską, będą również wydzielone miejsca postojowe dla gości.

Powierzchnie mieszkań wynoszą od 47 do 63 m2 na parterze, a apartamentów dwupoziomowych na piętrze od 98 do 103 m2.

Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim, a termin zakończenia inwestycji planujemy na czerwiec 2019.
niskie koszty utrzymania  -  brak czynszu
niskie koszty ogrzewania
duże ogródki na parterze
miejsca postojowe na terenie zamkniętym
bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń
wysoki standard wykończenia
Iriss Dewelopment
Irina Rzucidło Spółka Jawna
Kontakt
Stanisław Siłakowski
telefon: +48 604 610 710
e-mail: biuro[at]irissdomy.pl
ul. Rejstana 9
35-326 Rzeszów